Legia Warszawa nie spodziewa się już nowych transferów. Zespół Marka Papszuna sprowadził już czterech zawodników - Łukasza Zjawińskiego, Ivana Brkicia, Zorana Arsenicia oraz Roberta Deziela Juniora.

Co się stało?

Legia Warszawa przechodzi spore zmiany kadrowe przed startem nowego sezonu. Z klubu odszedł Artur Jędrzejczyk, Juergen Elitim, Radovan Pankov, Ermal Krasniqi, Patryk Kun, Gabriel Kobylak, Kacper Tobiasz oraz Jean-Pierre Nsame.

Dlaczego to jest ważne dla Legii Warszawa?

Łukasz Olkowicz, dziennikarz "Przeglądu Sportowego Onet" przekazał, że nie ma co się spodziewać nowych piłkarzy w Legii. - W Legii nie będzie więcej transferów, bo nie wyłożą jak rok temu trzech milionów na zawodnika. Oni najchętniej to by jeszcze tą kadrę wyczyścili - ogłosił Olkowicz.

Co dalej?

Legia Warszawa przygotowuje się w ośrodku treningowym w Książenicach, ale od 26 czerwca do 3 lipca będzie przebywać na zgrupowaniu w niemieckim Herzogenaurach. W jego trakcie Legia zagra sparingi z Bayernem Monachium U-23 i FC Nurnberg.

DataPrzeciwnik
27.06Bayern Monachium U-23
02.07FC Nurnberg
10.07AS Trencin
18.07Aris Limassol

Legia Warszawa zajmuje 6. miejsce w Ekstraklasie z 49 punktami, 12 zwycięstwami, 13 remisami i 9 porażkami. Bilans bramkowy to 42 strzelone i 37 stracone bramki.