Legia Warszawa ma problemy z transferami. Do zespołu Marka Papszuna trafiło czterech zawodników: Ivan Brkić, Zoran Arsenić, Łukasz Zjawiński oraz Robert Deziel Jr z Bayernu Monachium.
Co się stało?
W tym samym czasie z Łazienkowskiej odeszło jednak znacznie więcej graczy. W Legii nie ma już m.in. Kacpra Tobiasza, Juergena Elitima, Radovana Pankova, Artura Jędrzejczyka, Patryka Kuna czy ostatnio Jean-Pierre’a Nsame, który po wygaśnięciu umowy zasilił szeregi ligowego rywala - Pogoni Szczecin.
Dlaczego tak się stało?
Wszystko wskazuje, że więcej transferów w klubie możemy już nie ujrzeć. A tak raczej przewiduje dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet Łukasz Olkowicz, który w Kanale Sportowym podzielił się szokującymi informacjami: - W Legii nie będzie więcej transferów, bo nie wyłożą jak rok temu 3 milionów na zawodnika.
Co to oznacza dla Legii Warszawa?
Legia Warszawa ma za sobą fatalny poprzedni sezon PKO Ekstraklasy, który przełożył się na brak awansu do europejskich pucharów, a co za tym idzie - również na utratę wpływów z UEFA, premii za zwycięstwa, biletów oraz przychodów z dni meczowych. | Stat | Value | | --- | --- | | Pozycja w lidze | 6. miejsce | | Punkty | 49 | | Bilans | 12W-13D-9L | | Ostatni mecz | Legia Warszawa 4-0 Motor Lublin (2026-05-23) | | Forma | 5W-0D-0L (WWWWW, most recent first) |
Legia Warszawa Hub