Legia Warszawa rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu Ekstraklasy. Zespół będzie trenować w ośrodku treningowym w Książenicach do czwartku, a następnie wyleci na krótkie zgrupowanie do Niemiec. Ivan Brkić rozwiązał już umowę z Motorem Lublin, natomiast Zoran Arsenić i Łukasz Zjawiński są w trakcie załatwiania ostatnich formalności związanych z rozstaniem z poprzednimi pracodawcami. Legia rozegra dwa mecze kontrolne: z Bayernem Monachium U-23 oraz 1.FC Nürnberg. 3 lipca zespół zakończy zgrupowanie i wróci do Legia Training Center, gdzie będzie się przygotowywać do sezonu. And Legia Warszawa będzie rozgrywać 4-5 meczów kontrolnych, m.in. z AS Trencin i Radomiakiem. But najpierw zespół musi się przygotować do pierwszych meczów sezonu. So trener Legii Warszawa będzie miał duże wyzwanie, aby przygotować zespół do nowego sezonu. Legia Warszawa będzie musiała się zmierzyć z najlepszymi zespołami Ekstraklasy, aby zdobyć mistrzostwo. W związku z tym zespół będzie musiał być bardzo dobrze przygotowany.
Klub
Legia Warszawa przygotowuje się do nowego sezonu
Legia Warszawa rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu Ekstraklasy. Zespół będzie trenować w ośrodku treningowym w Książenicach i rozegra mecze kontrolne z Bayernem Monachium U-23 i 1.FC Nürnberg
Legia Warszawa Hub